wz
novinky

Firejs

[novinky a administrace] fire.js(a)centrum.cz
Alternativní hudební pořad QUITE!

Michael

[administrátor]
m-i-ch-a-e-l@seznam.cz
icq: 382113265

AlocAloc

[SM guru] AlocAloc@seznam.cz
icq: 332631015

Shadow

[grafik] tomaso.b@centrum.cz
icq: 251816001

Vadder

[Peter's Corner]
vadder@centrum.cz


BlueBoard.cz


TOPlist

>> kódy na bannery <<

Java Script

>> další weby <<

novinky

V této sekci se chceme zabývat vším, co se týká koncertů a vystoupení In Flames v ČR. Kdykoliv najdeme nějakou informaci týkající se toho tématu, zveřejníme ji právě zde, aby se zde nacházely uceleně na jednom místě. A jelikož jsme rádi za každou návštěvu IF u nás, můžete si je s námi všechny připomenout, stačí, když kliknete na ikonky nahoře. V případě, že máte cokoliv, co by se týkalo této speciání sekce (fotky, videa, reporty), dejte nám vědět na mail nebo do fóra, díky!

AlocAloc

První koncert

Druhý koncert

Folimanka 2006

Aktuality

Aktuality

AlocAloc

22.01.2009

S vystoupeními In Flames se doslova roztrhl pytel! Zatímco fanoušci museli od Folimanky 2006 vytrpět 3 předlouhé roky, kdy je každé evropské turné velkým obloukem minulo, nyní mohou všichni cítit velké zadostiučinění. Svým koncertem nepotěší jen obyvatele Prahy, ale i Zlína! Agentura Pragokoncert dnes totiž oficiálně potvrdila první koncert IF, který by měl předcházet koncertu v Praze opět na Folimance. Lístky na IF do Masters of Rock Café 3.4.09 už jsou dokonce v prodeji, více tak příjemného infa naleznete zde.
      
Upřímně řečeno, po vstřebání návalu dobrých zpráv, nečekal jsem, že by vůbec In Flames mohli tak rychle napravit takový „trapas“, který se jim podařil na podzim minulého roku, když vynechali naši zemi při megaturné s deskou ASOP ukazujíc svoji skvělou aktuální formu. O to víc si mě a jistě i ostatní dokázali tímto skvělým gestem v podobě dvou koncertů udobřit a co víc, jejich úcta k nim ještě vzrostla. Koncert ve Zlíně je navíc dobrou zprávou pro místní region. Zlín už nebude jen doménou tradičních akcí jako Metalmania nebo Winter Assault Tour, ale nyní si může začít zvykat na návštěvy kapel velmi dobrých kvalit, počínaje In Flames. Zlín se navíc zanedlouho může stát i druhým kulturním centrem, tak důležitým hlavně pro Moravu. I to je dalším důvodem, proč se těšit na vystoupení švédských velikánů.

AlocAloc

20.01.2009

      In Flames přece jenom nezklamou své fanoušky v České republice! Podle zpráv od návštěvníků koncertů Winter Assault tour (s Napalm Death v hlavní roli) se dočkáme téměř po třech letech od jejich posledního koncertu dalšího vystoupení našich hrdinů! A jak se zdá podle údajů z letáků, kteří si fandové z WA tour odnesli, In Flames se vrátí na stejné místo činu, tedy na Folimanku v Praze, tentokrát v sobotu 4. dubna. Lístky by měly stát 590 Kč v klasickém předprodeji a 650 Kč na místě, začínat by se mělo v 18 hodin.
       By se mělo říkám proto, že stále není nikde nic oficiálně uvedeno, ani na webu In Flames, ani na Shindyho stránkách Obscure.cz, ale jelikož Shindy nové koncerty obvykle oznamuje premiérově právě na jím pořádaných koncertech (podobně tomu bylo například na Brutal Assaultu s koncerty Soilwork), tak bych tuto informaci viděl jako víc než pravdivou:-). Nyní nám nezbývá než doufat, že pokud je to celé pravda a IF nás opravdu plánují potěšit svoji návštěvou, ať hlavně ve zdraví odehrají svoje první koncerty v Jižní Americe, které by předcházely právě našemu koncertu v Praze pod Nuselským mostem. Místní oblasti nejsou až tolik koncertně prověřené a sami členové kapely i management pořádně neví, do čeho jdou.
      I přes to všechno se samozřejmě jedná o báječnou zprávu a nyní nezbývá než začít šetřit, protože tohle bude jedna z akcí, na které rozhodně nesmíme chybět:-)

AlocAloc

16.06. 2008

Naše modlitby nebyly vyslyšeny, In Flames tento rok naši republiku nenavštíví. Soupisky dvou největších metalových festivalů – BA a MoR jsou téměř uzavřeny a nemůžeme tak čekat, že by nějaké velké jméno typu In Flames bylo nově ohlášeno. Naší druhou a poslední nadějí bylo podzimní European Headline Tour 2008 a pár okýnek, které se naskytla v plánu turné. Ta však již dnes byla obsazena nově potvrzenými koncerty v Rakousku a Švýcarsku a tak podle mého názoru i soudě podle vyjádření Shindyho už není naděje, že by si IF turné prodloužili třeba o zastávku v Praze, či Brně…

Aktuální seznam European Headline Tour 2008 :

SEPTEMBER
27 Glasgow Barrowlands Scotland/UK
28 Birmingham Academy UK
29 Manchester Academy UK

OCTOBER 2008
01 London Astoria UK
03 Luxembourg Den Atelier LUX
04 Cologne Paladium GER
05 Wiesbaden Schlachthof GER
08 Paris Zenith FRA
09 Tilburg 013 HOL
10 Nancy L’escale FRA

11 Lyon Tranbordeur FRA
13 Barcelona Razzamatazz 1 ESP
14 Granada La Copera ESP
15 Madrid La Riviera ESP
16 Bilbao Rock Star Live ESP
18 Fribourg Fri-son CHE
19 Munich Zenith GER
20 Vienna Gassometer AUS
22 Zurich Volkshaus CHE
24 Dresden Alter Schlacthof GER
25 Berlin Columbiahalle GER

 

AlocAloc

07.03.2008

Na tradičním fóru Everdying jsem si přečetl, že Daniel poskytl rozhovor, ve kterém prozradil leccos zajímavého. Tak například, že IF plánují evropské turné někdy na přelomu září a října! A něco mi říká, že při propagaci nového alba A Sense of Purpose nevynechají ani ČR, ale nechme se překvapit.

novinky

A Sense of Purpose 2008
[418,- Kč]

>> kup <<

In Flames tričko
[350,- Kc]

>> více <<

 


® 2009 Designed by Shadow, coding by Michael. Designed for Internet Explorer 8, Opera 9.02